Wernisaż wystawy fotografii "Lata dwudzieste lata trzydzieste" Stary Klasztor Wrocław

Chciałbym zaprosić na wernisaż wystawy fotografii „Lata dwudzieste lata trzydzieste” mojego autorstwa, który odbędzie się w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu. Pokazany na niej będzie zbiór fotografii inspirowanych zdjęciami buduarowymi sprzed lat. Wernisaż odbędzie się 22-go maja o godzinie 18:00.

Współautorką pokazywanego projektu jest Ewelina Łośko. Ewelina stylizowała, malowała i czesała modelki, do niektórych zdjęć również pozowała.

„Lata dwudzieste lata trzydzieste” to cykl fotografii inspirowany fotografiami erotycznymi z początku ubiegłego stulecia. Pierwsze zdjęcia z cyklu powstały w marcu 2013r. Założyliśmy, że wszystkie zdjęcia będą robione w tym samym miejscu, na tle tej samej tapety. Modelki, w stylizacjach retro, pozowały do dwóch zdjęć – pierwsze było ubrane, drugie zawierało elementy nagości. Wszystkie zdjęcia robione były analogowym aparatem średnioformatowym na kliszach 6×6, później poddane były obróbce komputerowej.

Zdjęcia wchodzące w skład projektu „Lata dwudzieste lata trzydzieste” znaleźć można w tej galerii.

Wernisaż wystawy fotografii "Lata dwudzieste lata trzydzieste" Stary Klasztor Wrocław

Stary Klasztor to nowy klub muzyczny w centrum Wrocławia, położony blisko zarówno Rynku jak i Placu Dominikańskiego (ul. Purkyniego 1). Więcej informacji o tym miejscu znajdziecie pod adresem http://staryklasztor.com.pl/ .

Na koniec chciałbym zaprezentować plakat zachęcający do przyjścia na wernisaż 🙂

Wernisaż wystawy fotografii "Lata dwudzieste lata trzydzieste" Stary Klasztor Wrocław

2 komentarze

    • Good day, unfortunately my German is very poor, I don’t know if I correctly understand the question. Are You asking about the price of making prints for the exhibition, or You ask about the price archival prints to buy?

      Best wishes
      Michael Magdziak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment