Podlaski Plener Fotograficzny to cykliczna impreza fotograficzna organizowana na Podlasiu przez Monikę Pietraszewską. Kilka razy w roku grupa pasjonatów fotografii – fotografów, modelek, wizażystek, stylistów itp. – spotyka się, za każdym razem, w innym miejscu na Podlasiu, by przez kilka dni oddawać się wspólnej pasji. Jest to impreza „non profit” – poza pokryciem kosztów pobytu, nikt nikomu za nic nie płaci. To doskonała okazja do wyzwolenia swej kreatywności i stworzenia niebanalnych prac.

Podlaski Plener Fotograficzny nr 9 odbył się na początku stycznia 2018r. w Augustowie. W założeniu miał to być plener zimowy, z głębokim śniegiem przykrywającym okoliczne lasy, z dużym mrozem ścinającym szyby i kuligiem, zamiast tego uczestników przywitał deszcz, zupełny brak śniegu i ciężkie chmury kompletnie zasłaniające niebo.

9-ty Podlaski Plener Fotograficzny był pierwszym, plenerem w którym wziąłem udział. Zapraszam do oglądania zdjęć, które zrobiłem w trakcie pleneru i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do ich powstania 🙂

Do zdjęć pozowały (li): Kinga, Martyna, Karolina , Tomasz, Yurika, Marta, Justyna, Dawid.

Fantastyczny wizaż: Ewelina Łośko.

Genialne fryzury: Gaja z Piastów.

Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment